Lokithor AW401 5-in-1
12V
Lithium
Li-Po
- Alltid 100% laddade batterier
- Trygga garanti-villkor
- Upphämtning i södra Stockholm
Specifikation
Kapacitet
| Volt | 12V |
Kemi
| Cell-teknik | Lithium |
| Batterikemi | Lithium |
| Teknisk undergrupp | Li-Po |
Dimensioner
| Längd | 260 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Total höjd | 160 mm |
| Vikt | 5.3 kg |
Fysiska egenskaper
| Klack | Lithium |
Statistik
| Innefattas av Batteriförordningen | Ja |
| Innefattas av RoHS | Ja |
| SCIP | N/A |
Ladda ner
Personlig service
Har du frågor eller funderingar? Oavsett om du behöver hjälp med att lägga en beställning, hitta rätt produkt eller vill veta mer om en specifik produkt – kontakta vår support så hjälper vi dig gärna!