Lemania BOOSTER LEMANIA P21 ST 12/24V PRO NATO 2M
Användning
- Starthjälp
- Booster
- Nato
24V
- Alltid 100% laddade batterier
- Trygga garanti-villkor
- Upphämtning i södra Stockholm
Specifikation
Kapacitet
| Volt | 24V |
Dimensioner
| Längd | 250 mm |
| Bredd | 250 mm |
| Vikt | 25 kg |
Uthållighet
| Användningsområde | Starthjälp, Booster, Nato |
Statistik
| Innefattas av Batteriförordningen | Ja |
| Innefattas av RoHS | Ja |
| SCIP | N/A |
Ladda ner
Personlig service
Har du frågor eller funderingar? Oavsett om du behöver hjälp med att lägga en beställning, hitta rätt produkt eller vill veta mer om en specifik produkt – kontakta vår support så hjälper vi dig gärna!