Micropower LADDARE 24V 12A 29,6V Klämma
24V
12Ah
- Alltid 100% laddade batterier
- Trygga garanti-villkor
- Upphämtning i södra Stockholm
Specifikation
Kapacitet
| Volt | 24V |
| Ah20 | 12Ah |
| Ah5 | 12Ah |
Dimensioner
| Längd | 193 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Total höjd | 47 mm |
| Vikt | 1.5 kg |
Statistik
| Innefattas av Batteriförordningen | Nej |
| Innefattas av RoHS | Ja |
| ETIM | EC011960 |
| SCIP | 3b46c7e9-23d8-45eb-833b-f35654f7b0e0 |
Personlig service
Har du frågor eller funderingar? Oavsett om du behöver hjälp med att lägga en beställning, hitta rätt produkt eller vill veta mer om en specifik produkt – kontakta vår support så hjälper vi dig gärna!