Användning
- MC
6V
120A
10Ah
AGM
- Alltid 100% laddade batterier
- Trygga garanti-villkor
- Upphämtning i södra Stockholm
Specifikation
Kapacitet
| Volt | 6V |
| Ah20 | 10Ah |
| Ah10 | 8Ah |
Kemi
| Cell-teknik | AGM |
| Batterikemi | Lead-Acid Flooded |
| Teknisk undergrupp 2 | Factory Activated |
Dimensioner
| Längd | 80 mm |
| Bredd | 90 mm |
| Total höjd | 170 mm |
| Vikt | 2 kg |
Uthållighet
| Användningsområde | MC |
Statistik
| Innefattas av Batteriförordningen | J |
Personlig service
Har du frågor eller funderingar? Oavsett om du behöver hjälp med att lägga en beställning, hitta rätt produkt eller vill veta mer om en specifik produkt – kontakta vår support så hjälper vi dig gärna!